اطلاع رسانی

آیا می‌خواهید فقط در عرض چند ثانیه صدایتان را به گوش میلیون ها نفر برسانید؟ زمانک موثر ترین و به صرفه ترین ابزار موجود جهت اطلاع رسانی در لحظه می‌باشد. برخی ویژگی های زمانک:

نظرسنجی

زمانک این امکان را دارد تا با ارسال پیام های نظرسنجی با مخاطبان وارد تعامل شود. برای مثال یک مسابقه تلفنی و یا نظرسنجی از یک همایش را در نظر بگیرید که مخاطبان شما با فشردن شماره های موبایل می توانند نظر خود را اعلام کنند. خوشبختانه زمانک برای شما یک ابزار آماری و تحلیلی نیز فراهم کرده است به این‌صورت که نتایج این نظرسنجی را در قالب یک گزارش به شما تحویل می‌دهد. این گزارش، لحظه ای و دقیق و بصورت یک نمودار آماری در پنل زمانک شما قابل مشاهده است. این گزارش شامل اینکه چند نفر در نظرسنجی شما شرکت کرده اند و هر نفر چه پاسخی داده است و حتی اینکه هر فرد چندثانیه به پیام شما گوش داده نیز می‌باشد. و در نهایت می‌توانید این گزارش را در قالب فایل اکسل دانلود کنید.

تبلیغات

تبلیغات یکی از مهمترین عوامل موفقیت و پیشرفت در کسب کار است. شیوه ارسال پیامک متنی که در گذشته مرسوم بوده خوب است اما همیشه شیوه های نوین باعث پیشرفت شما نسبت به رقبا میشود. به این دلیل که در پیام صوتی از تماس مستقیم با مخاطب استفاده میگردد شما از اینکه پیامتان حتما به دست مشتری رسیده است مطمئن میشود حتی در صورتی که به هر علتی در لحظه ارسال پیام مخاطب در درسترس نباشد سیستم به صورت خودکار مجددا پیام را برای او ارسال میکند. یکی دیگر از تفاوتهای ارسال پیامک صوتی با متنی در این است که شما میتوانید همراه پیام احساس را هم به مخاطب خود انتقال دهید! یک موزیک شاد و لذت بخش همراه پیام شما سبب جذب بهتر پیام در ذهن مخاطب شما میشود

برخی از مشتریان ما

مطمئن باشید هیچ کس نسبت به صدای تلفنش بی تفاوت نیست